Рус Укр Eng
BEST UA SHORTS. Фестиваль короткого метра
01 марта чт. 19:00

BEST UA SHORTS. Фестиваль короткого метра

Продажа билетов на эту дату остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «ФЕСТИВАЛИ»
100 грн

Арт-центр Квартира
г. Днепр, Троицкая площадь, 3
BEST UA SHORTS. Фестиваль короткого метра
Продолжительность события — 60 минут.

О событии

1 березня 2018 року у Дніпрі в арт-центрі «Квартира» відбудеться фестиваль короткого метру BEST UA SHORTS.

На глядача чекають 8 кращих сучасних стрічок від молодих та досвідчених режисерів України. Гумористична анімація, історія кохання робота, «вирощування» ідеального чоловіка, трагікомічна боротьба з власними інстинктами, сучасна злободенність, закони людської суті, сімейна таємниця, спроба втекти від рутини — це цікава та динамічна збірка від молодих та талановитих митців короткого метру. Збірка поєднує різножанрові історії, які захоплюють з перших хвилин. Це чудовий кінококтейль на будь-який смак. Більшість стрічок збірки BEST UA Shorts отримали призи на українських та міжнародних кінофестивалях.

Країна: Україна
Хронометраж: 80 хв.
Вікова категорія: 16+
Фільми демонструватимуться мовою оригіналу (українською).
Дистриб’ютор фестивалю в Україні: KINOLIFE Distribution
Медіапартнери фестивалю в Україні: oKino.ua, Обозреватель, Хорошее кино, KINOFILMS

Фільми кінофестивалю BEST UA Shorts

1. «Відлуння», драма, 17 хв., режисер — Олександр Шкрабак.

Сучасна Україна. Крематорій. Дві жінки очікують прах своїх чоловіків. Перша — вдова полковника, який помер від серцевого нападу в сауні. Друга — вдова добровольця, загиблого від ворожої кулі в зоні АТО. Дві несхожих один на одну жінки, з різними поглядами на події, що відбуваються в країні.

Дана робота отримала призове місце за кращу жіночу роль на міжнародному фестивалі «КіТИ», а також приз глядацьких симпатій на фестивалі «Відкрита Ніч».

2. «Зерно», трагікомедія, фантастика, 23 хв., режисер — Ксенія Бугрімова.

Головній героїні фільму хочеться любові. Відчай приводить її до аптеки, і фармацевт нелегально продає їй зерно. Посадивши зерно, вона починає чекати. У бочці, пестячись її турботою, проростає Він. Поки що крихкий, нетямущий паросток, але ідеальний чоловік її очікувань. Як багато у неї боязких фантазій та сподівань. Потрібно тільки дочекатися…

Фільм був представлений в секції «Short Film Corner"69-го Каннського кінофестивалю.

3. «The End», анімація, 9 хв., режисер — Микита Лиськов.

Короткі історії про кінець світу від кращого авангардного аніматора України. Короткометражка отримала приз журі на міжнародному фестивалі «Лінолеум», а також приз на українському кінофестивалі «Де Кіно».

4. «Холодильник», комедія, 4 хв., режисер — Максим Сухарєв.

Дівчина щоночі прокидається через шум свого демона і безвольно піддається своїй нічній спокусі, але цієї ночі вона вирішила раз і назавжди все змінити та зустрітися з ворогом віч-на-віч.

5. «Маятник», драма, 5 хв., режисер — Ольга Попова.

Одружений чоловік повертається після роботи трамваєм. Під час подорожі до дому він уявляє сумне, знане до найдрібніших деталей закінчення вечора. Коли він приходить додому, то виявляє, що монотонний хід подій його життя порушений. Він сприймає це як подарунок долі та вирішує змінити їх з дружиною нудне життя.

Картина отримала приз за кращу реалізацію ігрового короткого метру на кінофестивалі Annual Short Short Story Film Festival.

6. «Ефект Мамонта», анімація, 3 хв., режисер — Владек Занковскі.

З давніх часів два народи вели запеклу боротьбу за владу, навіть не усвідомлюючи з чого все почалося…

Оповестить меня о старте продаж
Предварительный заказ
Например : +38 099 999 99 99