Рус Укр Eng
Казацкие развлечения

Казацкие развлечения

12 мая
суббота, 16:00
Днепровский государственный цирк
Сичеславская Набережная, 33, Днепр
50-300 грн
Купить билет
До события осталось
20 дней
2 часа
14 минут
Казацкие развлечения
Продолжительность события — 120 минут.
16:00 12 мая
Днепровский государственный цирк
Сичеславская Набережная, 33, Днепр
Купить билет

О шоу

Державна циркова компанія України вперше презентує у Дніпровському державному цирку яскраву національну циркову програму «Козацькі забави».

Це не зовсім звичайна вистава, а скоріш циркове шоу, де однією сюжетною лінією пов’язані різноманітні жанри циркового мистецтва та народні традиції України.

За сценарієм вистави, до України, знайомитись з культурою та звичаями нашого народу, прибули головні герої програми — британські туристи(клоунське тріо «Маріпоса»).

Подорожуючи країною, вони, разом з товариством веселих, спритних акробатів на батуті, дотепних та сміливих еквілібристів на першах, поринають у яскраву неповторну атмосферу українського етносу.

На арені свою силу продемонструють юні силові жонглери — учасники телешоу «Україна має талант», здивує і вправний козак, що закидає картоплю у казан на 11-метрову висоту, та незвичний коваль (артист з колесом Сіра), велика кількість дресированих хижих і домашніх тварин та птахів потішить глядача. Британських туристів та глядачів приємно здивують відтворення свята в ніч на Івана Купала, з традиційним танцями, яскравими костюмами та ворожінням дівчат!

І, справжнім апогеєм вистави стануть козацькі розваги на Хортиці, у виконанні акробатів на підкидних дошках та кінно-акробатичного ансамблю «Вершники України», де найбільш відтворено національні звичаї!!!!!

Другие даты
28 апр., суббота
29 апр., воскресенье
05 мая, суббота
06 мая, воскресенье
13 мая, воскресенье
19 мая, суббота
20 мая, воскресенье
26 мая, суббота
27 мая, воскресенье
02 июня, суббота
03 июня, воскресенье
DILEMMA - На Паті | Прем'єра
Придбати пісню: