Категории Информация
Кассы Добавить событие
21 апреля 2024

Музыкальное путешествие с оркестром. Оркестр народных инструментов «Подснежник»

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «КОНЦЕРТЫ»

Днепропетровская филармония им. Л. Б. Когана
г. Днепр, ул. Воскресенская, 6

О событии

Шановні друзі!

Запрошуємо вас на надзвичайний, феєричний, різножанровий концерт у виконанні оркестру народних інструментів «ПРОЛІСОК», який популяризує народні інструменти та відкриває українську музику для молоді, як класичні, так і сучасні композиції.

Їхнє віртуозне виконання принесе весняну радість і натхнення у серце кожного глядача!

Виконавці:

Оркестр народних інструментів «ПРОЛІСОК»

Керівник: Андрій КОРИТНИЙ.

Концертмейстер: Наталія ХМІЛЬ.

До зустрічі на концерті!

Оркестр народних інструментів «Пролісок» Міського комунального закладу культури «Дніпровська дитяча музична школа № 6 ім. В. І. Скуратовського» відрізняється високим рівнем виконавської майстерності та оригінальністю аранжувань. За 27 років свого існування оркестр став лауреатом багатьох фестивалів і конкурсів, у тому числі: лауреатом Міжнародного фестивалю - конкурсу «Відкрита Європа», володарем Гран-прі фестивалю української музики ім. А. Штогаренка, володарем Гран-прі Міжнародного фестивалю “Балтійська феєрія”. Колектив постійно виступає з сольними програмами в м. Дніпро та гастролює по області і за її межами (Київ, Запоріжжя, Чернівці, Кіровоград, Бердянськ, Кривий Ріг, Маріуполь, Львів переможцем, Винниця, Хмельницький, Тернопіль, Одеса, Полтава, Харків). Двічі оркестр було запрошено до Франції організацією FIFU, де протягом місяця виступав із сольними концертами і став лауреатом 53 Всесвітнього фестивалю фольклорної музики « Музика та танці світу» в м. Конфолан, який проводиться під патронатом ЮНЕСКО, та брав участь у святкуванні 40-ої річниці побратимства французького міста Ля-Сутерен і німецького міста Фільдерштадт в якості представника України та почесного гостя .

На першому Всеукраїнському фестивалі дитячих та юнацьких оркестрів «ОРКЕСТР-FEST» , який проводився в м. Запоріжжя під патронатом Українського культурного фонду , оркестр посів перше місце в номінації «оркестри народних інструментів». Оркестр був першим представником України на шостому Віденському музичному фестивалі у 2019 році. Виступ оркестру настільки вразив організаторів, що вони нагородили його ваучером для участі в майбутніх фестивалях MusikReisenFaszination і в 2022 році оркестр представляв Україну на фестивалі «Cracovia Music Festival» у місті Кракові (Польща).

Зараз, під час війни, особливо актуально представляти дитяче та юнацьке музичне мистецтво України на різних концертних заходах. Такі заходи об’єднують людей, створюють соціальну солідарність і згуртованість, сприяють інтеграції нашої країни до європейської спільноти, зміцнюють гордість за непереможний український народ.

У програмі концерту прозвучать твори композиторів України, Італії, Австрії, Аргентини, США. Класичні композиції, фолк, джаз, рок:

Український народний танець « Аркан».

Володимир Зубицький. «Коломийка».

Українська народна пісня « Ой, на горі два дубки».

Carol of the balls (Щедрик).

Антоніо Вівальд. «Гроза».

Вольфганг Амадей Моцарт. « Маленька нічна серенада»

Астор П’яццолла. «Бандо».

Святослав Вакарчук. «Обійми».

Карл Дженкінс. «Палладіо».

Рішар Гальяно. «Танго для Клод». Солісти Марія Коритна та Дмитро Демчук.

Дік Дейл. «Misirlou».

Артур Сандоваль. «Closely Dancing».Соліст Максим Нестеренко.

Пабло Руїс. «Sway».

Джордж Гершвін. «Summertime».

Річчі Блекмор. «Smoke on the Water» («Дим над водою»).

Манфред Шмітц. « Бугі-вугі».

Вік Міззі. ”The Addams Family thame”.

Предварительный заказ
Заявка на промо-код