Категории Информация
Кассы Добавить событие
11 марта 2023

Пьяно jazz. Алексей Петухов. Dnipro Big Band. Джазовый концерт

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «ФИЛАРМОНИЯ»
Цена: 150-290 грн

Днепропетровская филармония им. Л. Б. Когана
г. Днепр, ул. Воскресенская, 6

О событии

ДЖАЗ набирає обертів!!!!

Колоритний, неймовірний та яскравий!!!

Ви будете приємно здивовані та неодмінно задоволені!

Чекаємо на зустріч з вами!

Виконавці: DNIPRO BIG BAND

Соліст Олексій ПЕТУХОВ фортепіано Одеса

Олексій ПЕТУХОВ - джазовий піаніст, аранжувальник, композитор, продюсер. Бере активну участь у багатьох концертах та джазових фестивалях в Україні та за кордоном.

Часто входить до складу журі на українські та міжнародні джазові конкурси, серед яких Одеський джазовий конкурс пам’яті Ростислава Кобанченка, Джаз Палітра (Черкаси), Джаз над морем ( Скадовськ), Black and White (Одеса), MUSUCALADA (Іспанія).

Творчі пріоритети - популяризація оригінальної музики, написаної для фортепіано, джазового тріо, комбо, струнного оркестру і навіть хору. Одни з відомих робіт – джазові обробки «Час, вперед!» Георгія Свиридова та «Пори року» Петра Чайковського, «The Beatles in Jazz». Написав музику до мюзиклу «Конотопська відьма» (Режисер Георгій. Ковтун). Співпрацює з Одеською філармонією як постійний виконавець та аранжувальник, а також з іншими театрами Одеси як аранжувальник.

Останнім часом часто виступає як сольний піаніст у філармоніях України, презентуючи авторську музику, джазові стандарти, класичну музику та багато іншого.

Постійно грає із провідними музикантами України й з за кордону.

Грав з Chanda Rule, Грейс Гарленд, Філо Мачадо (Бразилія), Грегорі Портером (США), Кевіном Махогані, Карлом Фріэрсоном, Алланом Харрісом, Євою Корнеліус, Бенні Бенак, Грегорі Бойдом, Сіван Арбель, Джульєт Келлі, Інгрід Артур, Рейчел Террієн, Ray Brown Jr. та іншими.

Слава Україні!

Бажаєте перейти на українську версію сайту?

Предварительный заказ
Заявка на промо-код