Категории Информация
Кассы Добавить событие
Ziferblat
29 мая 2024

Ziferblat

Цена: 350-750 грн

ДК «Машиностроителей»
г. Днепр, ул. Рабочая, 166
Купить билет
350-750 грн
Купить билет

Заказать билеты на "Ziferblat"

Продолжительность события — 80 минут.
29 мая, среда
Ziferblat
Ziferblat
28 мая, 18:00 Запорожье 450-850 грн Купить

О событии

ПЕРШИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУР ZIFERBLAT

Зустрічайте у вашому місті! Гурт Ziferblat, ПЕРШИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУР ZIFERBLAT

Зустрічайте у вашомущо закохав у себе українців, вирушає у великий тур країною

Вже цієї весни! Одразу після двох солдаутів у Києві. Український гурт Ziferblat, який нещодавно став справжнім відкриттям Нацвідбору, готується вразити своїх прихильників у першому всеукраїнському турі. 20 міст. 20 виступів в різних куточках України. 20 концертів, що поєднають інтелігентну рок-музику й нестримну енергію. Метч стилю, молодості й глибини. Улюблені хіти й нові треки. На нас чекає справжня «Диско-фанко терапія», якої ми всі так потребуємо сьогодні. 

«Любі, вже скоро зустрінемось з вами у першому всеукраїнському турі Ziferblat! Буде світло, сонячно й по-весняному тепло. Попереду — два десятки міст, безліч незабутніх концертів і зустрічей, на які ми так чекаємо. Не пропустіть!», — написали у своєму Instagram учасники гурту. 

З моменту виходу дебютного альбому «Перетворення» у 2023 році, Ziferblat підкорив серця слухачів й музичного ком'юніті. Гурт став переможцем у категорії «Найкращі нові імена альтернативної музики» Незалежної української премії «Музвар». Восени був номінований аж у трьох категоріях Megogo — «Альтернативний Інді-артист року/-ка року», «Кліп року» та «Альбом року». А на початку 2024 зайняв друге місце у змаганні за право представляти Україну на Євробаченні з піснею «Place I Call Home». 

Побачимось у музичному світі Ziferblat!

Предварительный заказ
Заявка на промо-код