Рус Укр Eng Pol Ital
Категорії Інформація
Каси
Антитіла 2 КВИТКИ ПО 590 ГРН КУПУЙ ЗА 1000 ГРН
14 травня 2022

Антитіла

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 450-850 грн

Стадіон «Метеор»
м. Дніпро, Олександра Макарова, 27А

Про подію

"Антитіла" у Дніпрі!

Важливо! Всі квитки, які були придбані раніше на концерти туру Hello, що ще не відбулися, будуть дійсні в турі MLNL. Їх не треба обмінювати.

14 травня 2022 року на міському стадіоні «Метеор» пройде сольний концерт поп-рок-гурту "Антитіла" у Дніпрі на підтримку їхнього нового альбому MLNL (Міленіальні). Сьомого лонгплею колективу, який  за планом з'явиться на  світ у лютому поточного року. Остання студійна робота Тараса Тополі і товаришів присвячена так званим міленіалам, вони ж покоління “некст”. Представники цього відносно молодого покоління народилися десь між вісімдесятими та нульовими роками і застали той самий міленіум, на честь якого і отримали назву. А значить, люди з цієї категорії вже досить дорослі, але все ще бадьорі та сповнені сил і добре вміють адаптуватися, оскільки народилися на стику епох. 

Концерт туру MLNL

Сам Тарас і всі учасники бенду є міленіалами, як і левова частка фанів хлопців. А це означає, що шанувальники здатні розділити їхні цінності та правильно зрозуміти, про що йдеться у піснях із останнього релізу. Звісно, чудову групу цінують не лише за яскраві живі виступи та масштабні стадіонні шоу, попередні з яких відбулися в Україні в рамках туру Hello. Колектив вміє писати тексти зі змістом та глибиною, знімати цікаві відеокліпи та постійно експериментує зі звучанням. Гурт збагачує поп-рок іншими напрямками музики, так і в новому альбомі ми почуємо електроніку, танцювальні треки та навіть елементи класичних творів.

При цьому кожен зі стадіонних концертів, як запевняють музиканти, обіцяє бути не просто яскравим і насиченим, з відмінним звуком і світловим шоу. Вони не дублюватимуть один одного, і шоу в одному місті неможливо буде повторити в іншому. Тим більше що в деяких містах до участі вже запрошено спеціальних гостей.

Захід відбудеться з дотриманням усіх карантинних норм відповідно до постанови МОЗ. Щоб потрапити на дивовижний концерт гурту “Антитіла” у Дніпрі, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше концертів в афіші Дніпра шукайте на нашому сайті. 

Куди піти зі своїми друзями у Дніпрі? На шоу MLNL у рамках стадіонного туру "Антитіл"!

  1. Нові композиції у живому виконанні
  2. Кожен концерт неповторний і унікальний
  3. Масштабне шоу на величезному майданчику

"Антитіла" пісні:

  • ТДМЕ 
  • Все красиво 
  • Вірила 
  • Лови момент 
  • Бери своє 
  • Танцюй
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код