Категорії Інформація
Каси Додати подію
Цирк на воді Waterland
09 - 17 грудня 2023

Цирк на воді Waterland

Ціна: 100-500 грн

Дніпровський державний цирк
Січеславська Набережна, 33, Дніпро
Вибрати дату

Замовити квитки на "Цирк на воді Waterland"

Тривалість події — 120 хвилин.
09 груд., субота
10 груд., неділя
16 груд., субота
17 груд., неділя

Про подію

Цирк на воді Waterland. Острів Фантазій

У наш час, коли життя стало складним і важким, кожна дитина і навіть дорослий мріють потрапити у казку. Ми запрошуємо вас разом з усією родиною зануритися у водовир позитивних емоцій разом із артистами нашої нової програми "Острів Фантазій". Водоспад чарівності, захоплюючі трюки, запаморочливі танці, феєричні костюми та захоплююча музика не залишать байдужим жодного глядача. Найяскравіше шоу, створене найкращою командою циркових хореографів, режисерів, сценаристів, коміків і дизайнерів костюмів, захочеться переглянути не раз. Приходьте, не втрачайте шансу побачити це диво. Адже на "Острові Фантазій" буйство кольорів і здійснюються давні мрії!

Сучасне обладнання на вищому рівні. 24-метрові фонтани, басейн із 170-ма тоннами води, світлові та звукові ефекти, LED-екрани - шоу оснащено останніми новинками техніки.

Унікальна у своєму роді СЦЕНА-трансформер, яка змінюється на водну гладь, піднімає вгору тисячі фонтанів, що світяться, а потім перекидає тонни казкового дощу, занурюючи тим самим артистів і ГЛЯДАЧІВ у дивовижну атмосферу, яка зачаровує як дітей, так і дорослих!

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код