Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Інформація щодо карантину у Києві та Україні
Каси Дніпро
27 березня 2020

Гра у кохання

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 80-250 грн

Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка
м. Дніпро, вул. Воскресенська (колишня Леніна), 5

Про подію

Ще одна п'єса Марка Камолетті на сцені нашого театру - ніби продовження його «Боїнга-Боїнга» (в нашій сценічній редакції - «Любов-любов, або Як ми потрапили»). Ті ж герої - Бернар і його друг Робер. А законна дружина Бернара Жаклін - просто копія його колишньої подруги-стюардеси Мішель.
   Тільки тепер герої трохи подорослішали, і здається, мали б стати розсудливим. Але немає! Ніхто з них не взявся за розум. Вони всі так само закохуються, легковажні і непередбачувані в своєму авантюризмі.
     Бернар, незважаючи на трепетне ставлення до дружині все-таки завів коханку (звичайно ж - модель), але і Жаклін з Робером, як з'ясувалося, не святі! Вечір на заміській дачі видався гарячий. А все тому, що коханку звуть Сюзанна, а куховарку - Сюзетта, тобто обидві вони - Сюзі. Ну, ви розумієте ...
 
 
Режисер-постановник - заслужений діяч мистецтв України Сергій Чулков
Художник-постановник - Ірина Кохан
Балетмейстер - Наталя Клішина
Музичне оформлення - Олег Волощенко
Помічник режисера - Алла Білоус, Марина Шевченко

Преса про виставу
"Всім героям цієї історії доведеться відчути на смак солодкий любовний коктейль з гірчинкою зради і обману. І, здається, їм зовсім не до сміху, в той час як глядач, залучений в атмосферу тонкого іскрометного гумору, спостерігаючи за тим, що відбувається на сцені, веселиться і регоче від душі. Але що ж насправді відбувається, гра в любов або гра в зраду, можливо, забули про сімейні цінності подружжя все-таки люблять один одного? Це глядачам і належить побачити і оцінити на власні очі ...
... Спектакль вийшов дуже легким і веселим, подарував глядачам стільки сміху та гарного настрою, заряд позитиву і радості, змусив забути про проблеми, біди і прикрощі нашого часу, і в цьому унікальність і привабливість чудової, майстерно виконаною, віртуозною «Ігри в любов ».
Е. Ульянова, "Любовний коктейль з гірчинкою зради" // "Знамя Дзержинки", 27.11.2014

Попереднє замовлення