Рус Укр Eng
Категорії Інформація
27 серпня 2021

Каблуки

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 100-350 грн

Дніпровський академічний театр драми і комедії
м. Дніпро, пр-т Дмитра Яворницького, 97

Про подію

«Каблуки» в Дніпрі!

27 серпня 2021 року в стінах Дніпровського академічного театру драми і комедії пройде показ вистави «Каблуки» в Дніпрі за мотивами п'єси Жан-Поля Сартра «За зачиненими дверима». Вперше п'єса була поставлена на сцені театрі «В'є Коломб'є» в 1944 році. Програмний за своїм духом твір відомого письменника і філософа багато в чому відображав його роздуми про протистояння ідеального і реального Я людини в рамках соціуму. Здаватися, а не бути - це в'язниця. Зіткнутися зі справжнім собою і не жахнутися - ось справжній виклик, який відкриває єдино можливий шлях до свободи.

Психологічний трилер в одну дію

Постановка проходить у форматі театру у фойє для створення ефекту співпереживання і занурення в події. Троє персонажів виявляються в одному замкненому приміщенні. Вони не знають один одного, у кожного є скелети в шафі, якими вони не поспішають поділитися. Але як  щодо скелетів іншого? Вони опинилися тут не випадково, давши згоду на участь в якійсь грі, але правила до кінця не зрозумілі. Здається, таємничим організаторам гри відомо про них все, і це викликає страх. Яку ціну доведеться кожному заплатити за перемогу?

Щоб потрапити на виставу "Каблуки" в Дніпрі, купуйте квитки на сайті і в касах міста. Ще більше цікавих постановок і вистав в афіші Дніпра шукайте на сторінках нашого сайту.

На який спектакль у жанрі психологічного трилера піти в Дніпрі? На спектакль "Каблуки"!

  1. Відмінні актори
  2. Цікавий сюжет
  3. Незвичайний формат
Попереднє замовлення