Рус Укр Eng
Козацькі розваги

Козацькі розваги

26 травня - 03 червня
Усього подій: 4
Дніпроский державний цирк
Січеславська Набережна, 33, Дніпро

Квитки на "Козацькі розваги"

Тривалість події — 120 хвилин.
26 трав., субота
27 трав., неділя
02 черв., субота
03 черв., неділя

Про шоу

Державна циркова компанія України вперше презентує у Дніпровському державному цирку яскраву національну циркову програму «Козацькі забави».

Це не зовсім звичайна вистава, а скоріш циркове шоу, де однією сюжетною лінією пов’язані різноманітні жанри циркового мистецтва та народні традиції України.

За сценарієм вистави, до України, знайомитись з культурою та звичаями нашого народу, прибули головні герої програми — британські туристи(клоунське тріо «Маріпоса»).

Подорожуючи країною, вони, разом з товариством веселих, спритних акробатів на батуті, дотепних та сміливих еквілібристів на першах, поринають у яскраву неповторну атмосферу українського етносу.

На арені свою силу продемонструють юні силові жонглери — учасники телешоу «Україна має талант», здивує і вправний козак, що закидає картоплю у казан на 11-метрову висоту, та незвичний коваль (артист з колесом Сіра), велика кількість дресированих хижих і домашніх тварин та птахів потішить глядача. Британських туристів та глядачів приємно здивують відтворення свята в ніч на Івана Купала, з традиційним танцями, яскравими костюмами та ворожінням дівчат!

І, справжнім апогеєм вистави стануть козацькі розваги на Хортиці, у виконанні акробатів на підкидних дошках та кінно-акробатичного ансамблю «Вершники України», де найбільш відтворено національні звичаї!!!!!

DILEMMA - На Паті | Прем'єра
Придбати пісню: