Рус Укр Eng
Категорії Інформація
MAX BARSKIH. Bestseller
25 серпня 2021

MAX BARSKIH. Bestseller

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 1290-2590 грн

Літній театр у парку ім. Т.Г. Шевченка
м. Дніпро, пл. Шевченко
Макс Барских
Макс Барских
23 жовтня, 19:00 Харків 290-990 грн Купити

Про подію

Макс Барських в Дніпрі!

25 серпня 2021 року в Літньому театрі в парку Т.Г. Шевченка зустрічай концерт Макса Барських з новим шоу "BESTSELLER"! Співак вирушив у всеукраїнський тур зі своїми найкращими піснями та презентацією нового хіта! MAX BARSKIH - унікальне явище на українській сцені. Він здобув визнання не тільки на батьківщині, але й став хітмейкером світового рівня. Недарма в минулому році він став володарем премії TOPHIT MUSIC AWARDS. Хіт “Лей, не жалей” 4 місяці поспіль був лідером TopHit Global Radio Chart! Таким чином, Макс Барських найбільш ротований співак у світі за період з 2008 по 2020 рік.

Шоу "BESTSELLER"

І це лише одна нагорода з довгого списку відзнак артиста. З поміж інших премій варто згадати MTV EMA, M1 Music Awards, «GQ Людина року». Всесвітньо відоме видання Forbes цілком справедливо назвало співака “музичним послом України у світі”. Але співати для українських прихильників для Макса Барських  не менше задоволення. І цього літа його почують у всіх куточках нашої країни. Зустрічай!

Щоб потрапити на концерт Макса Барських в Дніпрі, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше концертів в афіші Дніпра шукайте на нашому сайті.

Куди запросити дівчину в Дніпрі? На концерт Макса Барських!

  1. Топовий виконавець в твоєму місті
  2. Неймовірне шоу просто неба
  3. Артист світового рівня

Макс Барських пісні:

  • "Берега"
  • "Неземная"
  • "Туманы" 
  • "Моя любовь”
  • "Неверная"
  • "Bestseller"
Попереднє замовлення