Категорії Інформація
Каси Додати подію
17 грудня 2023

Metallica з оркестром у виконанні зірок українського оркестру

Ціна: 290-1150 грн

Stage Music Hall
вул. Ламана, 2
Купити квиток
290-1150 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Metallica з оркестром у виконанні зірок українського оркестру"

17 груд., неділя

Про подію

Кращі хіти Metallica з симфонічним оркестром у виконанні зірок українського року! Цей концерт - це унікальна можливість наживо зануритись у потужну атмосферу культового гурту Metallica у поєднанні із багатогранним звучанням симфонічного оркестру.

Презентує магію симфонії спеціально підібраний для цієї програми оркестр, щоб відповідати всім надзвичайно високим технічним стандартам музики Metallica.

ГАРАНТУЄ ОТРИМАННЯ НЕЗАБУТНІХ ЕМОЦІЙ СКЛАД ПРОЄКТУ:

Вокал: фіналіст та переможець численних вокальних шоу - Ігор Петров

Бас-гітара: Клим Лисюк

Барабани: автор легендарної рок-адаптації пісні «Toxic» - Володимир Ахременко

Ритм-гітара: фронтмен гурту Fontaliza, обраний Океаном Ельзи на розігрів стадіонного шоу - Павло Холошев

Соло-гітара: сюрприз, котрий ми відкриємо лише на концерті!

В цей незвичайний вечір у Вас буде понад півтори години, за які Ви встигнете забути про все, що знаходиться поза межами концертного залу, цілком віддатись енергії музики гурту Metallica та стати свідками дійсно щирих емоцій, котрі створять гамму спогадів.

Після виступу Ви зможете із близькими обговорити кожну ноту, кожен удар барабаної палички, кожен штрих струнників. Те, що відбудеться на цьому епічному шоу, стане темою теплих для розмов і спогадів захопливих історій із життя, що супроводжувалися музикою Metallica.

Stage Music Hall - новий сучасний концертний майданчик у центрі Дніпра. Stage - найбільший зал з великою фан-зоною у місті, що має сучасне професійне обладнання, потужний звук, максимум можливостей для проведення заходу будь-якого рівня, власний бар та великий автомобільний паркінг поряд з майданчиком. Подія відбудеться згідно з усіма правилами безпеки.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код