Категорії Інформація
Каси Додати подію
Михаил Лабковський

Михаил Лабковський

Ціна: 550 - 2500 грн

Замовити квитки на "Михаил Лабковський"

550 - 2500 грн

Про подію

Важливе повідомлення!

У зв‘язку з оголошеним в Україні військовім станом в наслідок російської агресії, яка призвела до смертей тисяч українців, знищення інфраструктури українських міст і містечок, подія перенесена на 2023 рік.

Ми працюємо над новою датою заходу і повідомимо при першій нагоді.

Усі квитки залишаються дійсними.

Все буде Україна!

Михайло Лабковський у Дніпрі!

12 квітня 2022 року у ПК “Машинобудівників” відбудеться публічна консультація Михайла Лабковського у Дніпрі на тему “PRO Стосунки”. Сфера особистих взаємини цікавить людей набагато більше, ніж кар’єра, самореалізація чи виховання дітей. Всі ми хочемо щастя, кохання та гармонійного життя з партнером. Але на шляху до нашої мрії виникає чимало болючих питань, і на основні з них Михайло Лабковський готовий дати відповіді на своїй зустрічі.

Публічна консультація “PRO Стосунки”

Почнемо з початку. Де можна познайомитись дорослій людині і зустріти свою долю? Чому усі подруги вже кілька разів брали шлюб, а у вас вже давно не було навіть побачень?

Або інша ситуація. Ви зустрілися, пішли на кілька побачень, вже певний час разом. Але як зрозуміти, що ви і ваш партнер дивитесь в один бік, у світле спільне майбутнє? Чи як розпізнати, що людина поруч зовсім не поділяє ваші плани на спільне життя?

Якщо ж ви весь час невдало закохуєтесь в одружених чи в людей однакового типажу, і щастя  це не приносить, вам теж до нас. Поговоримо, розберемося. Чи може, ви обидва вільні та давно разом, але ваш партнер вам досі не освідчився і не кличе під вінець? А можливо, ви самі не поспішаєте у шлюб, просто роки йдуть, а всі навколо постійно говорять про родину і онуків? Чого ж ви хочете насправді? І чи достатньо кохання для міцних стосунків, чи це постійна робота для обох?

Це лише частина тем, яких торкнеться Михайло Лабковський під час зустрічі. Але головне у публічній консультації - відповіді на ваші запитання. Тому радимо підготуватися! Захід відбудеться з дотриманням всіх карантинних норм відповідно до постанови МОЗ. Щоб потрапити на публічну консультацію Михайла Лабковського у Дніпрі, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше подій в афіші Дніпра шукайте на нашому сайті.

Де дізнатися більше про стосунки і себе у Дніпрі? На консультації Михайла Лабковського!

  1. Гостра і актуальна тема
  2. Жива розмова з глядачами
  3. Авторський погляд на проблеми та дієві поради

Про це та багато іншого і поговоримо на публічній консультації. За традицією я 10-15 хвилин поговорю на заявлену тему, а потім конкретніший і ПРАКТИЧНІШИЙ напрямок наша бесіда прийме, виходячи з ваших питань. Записки з ними краще готувати заздалегідь.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код