Категорії Інформація
Каси Додати подію
18 травня 2024

Парад оркестрів. Концерт дитячих оркестрових колективів

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»

Дніпропетровська філармонія ім. Л. Б. Когана
м. Дніпро, вул. Воскресенська, 6

Про подію

На великій сцені Дніпропетровської філармонії-унікальна концертна програма для слухачів всіх вікових категорій!

Цього суботнього дня на вас чекає знайомство з кращими дитячими оркестровими колективами нашого міста в неймовірній програмі «Парад оркестрів».

Вас чекає зустріч з шедеврами популярної естрадної та джазової музики. В програмі: твори українських, європейських, американських композиторів та легендарні композиції відомих рок-музикантів.

Трохи історії: 25 років тому за ініціативою творчих колективів Дніпровської дитячої музичної школи №6 ім. В.І. Скуратовського була започаткована концертна програма «Парад оркестрів».

Перший концерт програми відбувся 4 квітня 1998 року в Дніпровському національному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка. У складі оркестрів - учні, молоді педагоги і випускники ДМШ №6.

За минулі роки оркестри підготували багато концертних програм. Їх почули не лише шанувальники музики міста Дніпра, а і глядачі більшості міст нашої області. Колективи виступали в Києві, Львові та Чернівцях, Запоріжжі, Маріуполі, Бердянську, Скадовську, Вінниці, Хмельницькому, Полтаві. Оркестри стали лауреатами міських, обласних, Всеукраїнських, Міжнародних фестивалів, а концерти здобули широку популярність серед професіоналів і любителів музики Дніпропетровщини.

За цей період в оркестрах сталася не одна зміна поколінь. Репертуар став різноманітним і сучасним, але незмінним залишилися високий професійний рівень колективів, талановиті педагоги-диригенти, їх оригінальні аранжування, написані спеціально для цих оркестрів і найголовніше - творче натхнення юних виконавців!

Виконавці:

· Естрадно- симфонічний оркестр. Керівник Микола РОЖКО.

· Оркестр народних інструментів «Пролісок». Керівник Андрій КОРИТНИЙ.

· Джаз-оркестр «Little Band». Керівник Володимир МАРХОВСЬКИЙ.

До зустрічі на концерті!

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код