Рус Укр Eng
Реквієм (опера)
24 листопада 2018

Реквієм (опера)

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
50-350 грн

Дніпропетровський академічний театр опери та балету
м. Дніпро, пр-т Дмитра Яворницького, 72А

Про подію

Класичний і похмурий Реквієм у Дніпрі

Якщо хочеться доторкнутися до вічного, немає нічого кращого, ніж послухати А. Моцарта. Зробіть це, відвідавши 24 листопада 2018 року оперу Реквієм. Як завжди, замовити квитки можна на нашому сайті, або ж придбати в міських касах.

Опера проникає прямо в душу

Той, хто хоч раз чув витвір «Реквієм» вже не зможе забути його ніколи. Це одна з найвідоміших робіт австрійського композитора. Його він не зміг завершити за життя, але після смерті композитора закінчили твір Й. Ейблер і Ф. Зюсмаер. Звичайно, деякі нюанси були привнесені, кожен автор щось «викидав», що - то доробляв. Але в результаті вийшло щось геніальне!

Початок написання було покладено в 1791 році у Відні. Вперше опубліковано шедевр був у 1800 році.

Від чого серце плаче

Неперевершена музика змушує слухачів і глядачів ридати від захвату. Ця опера знаходить свій відгук у душах багатьох поціновувачів, театралів, а також людей дуже далеких від музичних жанрів і високого мистецтва. Тут є все: похмурість і любов, відчуття печалі і смутку, нездійсненні мрії та бажання, туга і геніальне виконання. Це - один з найбільш популярних, затребуваних творів у всьому світі.

Щоб стати частиною неймовірної містерії, ближче познайомитися з класикою, варто купити квитки і 24 листопада прийти до Дніпровського театр опери і балету.

Попереднє замовлення
Наприклад : +38 099 999 99 99