Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Сергій Бабкін (Дніпро)
16 вересня 2021

Сергій Бабкін (Дніпро)

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 550-2200 грн

Bartolomeo Best River Resort
вул. Набережна Перемоги, 9Б

Про подію

16 веренся у Bartolomeo Best River Resort відбудеться сольний концерт неповторного Сергія Бабкіна! Всі ваші улюблені нетленки і новинки від приголомшливого музиканта - за один вечір. Це дорогого коштує. НЕ пропустіть!

Талановитий автор, емоційний виконавець, віртуозний музикант, прекрасний актор - все це про нього. Неординарний і харизматичний Сергій Бабкін вже завоював серця мільйонів і не збирається зменшувати темп. І поки одні називають його надлюдиною, а інші - своїм в дошку, артист продовжує легко і невимушено збирати повні зали на концертах.

«Привіт, Бог», «Альо», «Де би я», «Хто далі идет», «Забери», «Білі Сорочки» - а який з цих простих і близьких кожному хітів на першому місці в вашому списку відтворення? Яку пісню наспівуєте по шляху на роботу, якими рядками піднімаєте собі настрій? Який з 11 альбомів Сергія прокручуєте частіше?

Що б кожен з вас не відповів, ясно одне: на сольнику Сергія Бабкіна прозвучать усі душевні роботи минулих років і композиції нового альбому «Музасфера», всі треки якого - українською мовою.

«Музасфера - та оболонка, в якій я перебуваю. Це Сонце, все живе з'явилося завдяки йому ... мене надихає життя, будь-які зміни ... », - розповідає про написання пластинки Бабкін.

Творчий і життєвий шлях Сергія Бабкіна - багатогранний і яскравий. Втретє став батьком музикант ще більше відкрився світу і готовий ділитися переповнюють його внутрішнім світлом з вами.

Поспішайте замовити квитки, адже їх кількість строго обмежена! Вибирайте місця і поспішайте на зустріч з кумиром!

Побачимося!

Попереднє замовлення