Категорії Інформація
Каси Додати подію
25 березня 2023

Симфонічний концерт

Ціна: 200-400 грн

Дніпропетровська філармонія ім. Л. Б. Когана
м. Дніпро, вул. Воскресенська, 6
Купити квиток
200-400 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Симфонічний концерт"

Тривалість події — 120 хвилин.
25 бер., субота

Про подію

Шановні друзі!

Цього весняного вечора запрошуємо вас на неймовірної краси великий симфонічний концерт!

У програмі:

Йоганнес БРАМС Концерт для скрипки з оркестром

Людвіг ван БЕТХОВЕН Симфонія n5

Соліст: Дмитро ТКАЧЕНКО лауреат міжнародних конкурсів

Виконавці: Академічний симфонічний оркестр Дніпропетровської філармонії

Головний диригент: Віктор ПЛОСКІНА, заслужений артист України

Йоганнес БРАМС Концерт для скрипки з оркестром

"Я мислю тільки музикою, і якщо так піде далі, перетворюсь на акорд!"

Сьогодні важко повірити в це, але геніальний Концерт для скрипки музиканти сприйняли неоднозначно.

ВІН ЗАНАДТО СКЛАДНИЙ!

Ганс фон Бюлов казав, що Концерт написано не для скрипки, а "проти скрипки".

Генрік Венявський назвав Концерт "неіграбельним".

А Дмитро Ткаченко грає його блискуче!

Людвиг ван Бетховен Симфонія n5

Це симфонія - трагедія у найвищому, античному значенні цього слова.

Доля, рок, приречення - боротьба, протиборство, опір - перемога, вікторія, триумф!

Хіба це не про все наше життя?!

… Ткаченкова артикуляція невгамовних пристрастей захоплювала дух…

… привніс тембральне різноманіття та заворожував ліричністю…

The Times

Дмитро ТКАЧЕНКО народився в Києві та почав грати на скрипці й фортепіано в шестирічному віці. Після навчання в Київській спеціальній музичній школі ім. Лисенка та в Національній музичній академії України (НМАУ) в класі Богодара Которовича та Ярослави Рівняк, його було запрошено до Ґілдхолської музичної академії (Guildhall School of Music and Drama) в Лондоні до класу Іфра Німана (Yfrah Neaman), де він отримав Концертний диплом (Premier Prix), а трохи згодом, разом зі ступенем маґістра, – звання Fellow Ґілдхолської академії й стажувався в Давіда Такено та Криштофа Сметани до 2008 року. Паралельно закінчив аспірантуру НМАУ. Дмитро Ткаченко – лауреат кількох міжнародних конкурсів, серед яких конкурс сольної скрипки Вронського (Варшава), конкурс Лисенка (Київ) та конкурс Нільсена (Оденсе, Данія).

Дмитро активно ґастролює в Україні, у більшості країн Европи, в Азії та обох Америках. Його виступи транслювалися Українським радіо та ТБ, Данським радіо, БіБіСі Радіо 3 (Велика Британія), Польським радіо та ТБ тощо. Він виступав у таких концертних залах, як Віґмор Хол, Барбікан (Лондон), Концертґебау (Амстердам), Зала Академії Ліста (Будапешт), Концертхаус (Берлін),зал Кельнської філармонії, зал Палау в Барселоні, Аудиторіо Насьйональ у Мадриді, Мегарон в Афінах, Рой Томсон Хол у Торонто, Токіо Опера Сіті тощо.

В Україні Дмитро реґулярно виступає з Національним симфонічним оркестром України та Симфонічним оркестром Національної філармонії, філармонійними оркестрами у Львові, Дніпрі, Одесі, Харкові, Донецьку, Чернігові, з Кримським симфонічним оркестром. Протягом перших місяців 2017 року подорожував у гастрольному турі по США та Канаді з Національним симфонічним оркестром, виконуючи концерти Чайковського та Другий Станковича.

Серед його найостанніших виступів також концерти з Симфонічним оркестром MAV у Будапешті, з Білкентським симфонічним оркестром в Анкарі (Туреччина) на Ankara Music Festival, Стамбульським симфонічним, з Королівським філармонічним у Лондоні в Кадоґан Холлі, з Краківським філармонічним, з Симфонічним оркестром Чилі в Сантьяґо, Симфонічним оркестром Циндао в Китаї, Афінським державним оркестром, Філармонійним оркестром у Тегерані, а також низка сольних концертів, зокрема в рамках Hida-Takayama Music Festival (Японія), Вільнюського фестивалю (Литва), також у Сингапурі, Ірані, Франції, Італії, Великій Британії та Польщі.

У його репертуарі практично всі основні скрипкові концерти – від Пір року Вівальді до Шенберґа, численні сонати та менші твори для скрипки з фортепіано, програмні цикли (зокрема 24 каприси Паґаніні, усі сонати Бетховена, усі сонати та партити Баха, усі концерти Моцарта), яскраві прем’єри творів сучасних композиторів – таких як Другий Концерт Євгена Станковича.

Одночасно з активною концертною діяльністю Дмитро викладає в Національній музичній академії України, реґулярно запрошується до журі міжнародних конкурсів, дає майстер-класи (зокрема в Японії, Кореї, Сингапурі, Китаї, Туреччині, Мальті, Литві та Латвії), а також є співзасновником та художнім керівником Міжнародного музичного конкурсу ім. Бріттена в Лондоні.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код