Ваше місто - Дніпро?
Арт-завод Платформа
Усього подій 0

Арт-завод "Платформа"

Всього за рік зі свого заснування це унікальний простір для бізнесу та творчості стало культовим серед жителів і гостей столиці. "Платформа" влаштувалася на місці промзони покинутого заводу в Лісовому масиві. У 2014-му тут вперше провели Фестиваль вуличної їжі, який став основним поштовхом для розвитку громадської культури в цьому просторі. В результаті Арт-завод став трендовим місцем проведення дозвілля - тут з'явилися крокворкінг, концертні майданчики, шоу-руми, галереї і стали проводитися практично щомісячні фестивалі. З тих пір "Платформа" ефективно співпрацює з проектом Ulichnaya eda - організатором однойменного фестивалю, а також серії вечірок "Білі ночі" і ароматного Kyiv Coffee festival.

Місце культурного відпочинку киян

Сьогодні тут успішно і з розмахом організовують не тільки культурні івенти - "Платформа" також займається освітніми та винахідницькими проектами. Таким чином, Арт-завод став унікальним простором для творчості і саморозвитку, реалізації нових оригінальних ідей, а також комфортного і якісного відпочинку.
Якщо ви запланували провести своє дозвілля незабутньо, купити квитки в Арт-завод "Платформа" можна заради наступних заходів:

- фестивалі їжі та напоїв, музики і хендмейд, танців і літератури;

- великі виставки сучасного мистецтва, нових технологій і дизайнерських рішень;

- концерти українських та зарубіжних колективів;

- захоплюючі квести із зануренням;

- різні тренінги, лекції та майстер-класи.

Якщо ви любите творчість, цікавитеся сучасними тенденціями в багатьох напрямках, віддаєте перевагу насичений відпочинок і незабутні враження - це місце для вас! Афішу свіжих подій Арт-заводу "Платформа" 2017 ви знайдете на нашому сайті.
© utv

Афіша Арт-завод Платформа Дніпрі