Ваше місто - Дніпро?
Циганский театр Романс
Усього подій 0

Київський академічний музично-драматичний Циганський театр "Романс"

Єдиний в Україні професійний циганський театр з'явився в 1994-му. У його творчості театральне мистецтво тісно переплітається з народними традиціями. Тут можна побачити твори в жанрі класичного романсу, особливого національного фольклору і музичної драматургії.

Керівник художньої групи - Ігор Крикунов, талановитий режисер і актор, вокаліст, педагог і громадський діяч, в 2007-му році удостоєний звання Народного артиста України.

Особливий колорит

За багато років своєї кар'єри акторський колектив "Романс" представив Україні та світу чимало сольних концертів, вистав і тематичних вечорів, в основі яких незмінно лежить неординарна і самобутня циганська культура. А в 2000-му році творча студія організувала перший в країні фестиваль циганської культури "Амала". У цьому масштабному проекті, назва якого перекладається з ромського як "друзі", взяли участь кілька десятків колективів з 23 країн.

Сьогодні в репертуарі театру "Романс" можна побачити:

  • "Циганочка з виходом", музична мелодрама;
  • "Женись, але тільки по любові", фольклорний мюзикл;
  • "Понеси мене, серце ...", фентезійних п'єса;
  • "Циган і в Африці - циган", музична народна комедія.

Станьте ближче до цієї неоднозначної культури!

Погляньте на світ через призму загадкового світогляду ромів - завжди яскраві емоції, нові враження і непередбачувані сюжети гарантовані. Купити квиток в театр "Романс", а також дізнатися про нові цікаві постановках, концертах і шоу-програмах, ви зможете за допомогою нашого сайту.

© utv

Афіша Циганский театр Романс Дніпрі