Ваше місто - Дніпро?
Національна опера України
Усього подій 0

Національна опера України ім. Т. Шевченка

Вишукана архітектура і витончена розкіш ефектного оформлення в стилі французького неоренесансу - те, на чому територіально базується перший Український театр. Однак сама трупа сьогодні має більш широкий вплив і популярність у багатьох куточках світу.

Країни Європи і далекого зарубіжжя не раз переконувалися в майстерності й талановитості українського колективу завдяки таким балетним і оперним постановкам:

"Турандот"

"Віденський Вальс"

"Корсар"

"Аїда"

"Раймонда"

Старовинний орган у будівлі театру, що заворожував слухачів у колишні часи, був замінений сучасним варіантом, спеціально замовленим у чеської авторитетної фірми "Рігер-Клосс". Оркестрова яма вміщує до 100 музикантів, а глядацький зал - 1318 людей.

Де замовити квитки на балет в Києві?

Заходи в Національній опері завжди супроводжуються особливим ажіотажем - чимало киян хочуть наповнити своє життя неймовірною музикою, танцями і ефектними шоу. Ознайомитися з найближчими подіями ви зможете на сторінках нашої афіші kontramarka.ua.

Також, у нас можна заздалегідь купити квиток, вибравши зручні по акустиці та огляду місця в:

партер;

амфітеатр;

бельетаж;

один з 4-х ярусів по периметру залу.

Не відмовляйте собі в якісному культурне дозвілля - насолоджуйтеся високим мистецтвом і отримуйте море позитивних емоцій!

© utv

 

Афіша Національна опера України Дніпрі