Рус Укр Eng
Снігова королева
03 лютого 2019

Снігова королева

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ДІТЯМ»
40-60 грн

Академічний музично-драматичний театр імені Лесі Українки
м. Кам'янське, пл. 250-річчя міста, 2

Про подію

Снігову королеву можна побачити в Дніпрі

Добра казка про людяність, жертовність, любов і добро Г.Х. Андерсена хвилює серця читачів по всьому світу вже багато років. За її мотивами створено десятки творів - фільми, п'єси, пісні, адже сюжет надихає людей творчості заново переживати написані датським письменником події. Не залишився осторонь і чудовий драматург Євген Шварц, запропонувавши нам свою версію вистави Снігова королева.

Всеперемагаюче добро - спектакль-казка

Маленька, але хоробра і любляча Герда йде на допомогу своєму другові Каю, який потрапив в полон холодної і безжальної Снігової королеви. На шляху зустрінуться холодні непривітні місця, і сотні небезпек. Однак це не злякає дівчинку - їй допоможуть дійти до мети її нові друзі, які у неї обов'язково з'являться. Вони зроблять все можливе, щоб перемогти зло.

Цікаві факти

  • В основі твору використовуються автобіографічні спогади Андерсена про дитинство;
  • За радянських часів казка піддалася жорсткій цензурі через фрагменти зі згадуванням молитв.

Відвідати спектакль жителі Дніпра зможуть зовсім скоро в Академічному музично-драматичному театрі ім. Лесі Українки. Уточнити всю цікаву для вас інформацію можна за вказаною на сайті телефону. Так само на нашому сайті ви можете легко купити квитки на постановку.

Попереднє замовлення
Наприклад : +38 099 999 99 99