Рус Укр Eng
Категорії Інформація
СЕРТИФІКАТ 1000 ВРАЖЕНЬ (ЄПІДТРИМКА)
04 лютого 2022

Сватання на Гончарівці

Ціна: 120-250 грн

Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка
м. Дніпро, вул. Воскресенська (колишня Леніна), 5
Купити квиток
120-250 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Сватання на Гончарівці"

Тривалість події — 130 хвилин.
04 лют., пʼятниця

Про подію

Запрошуємо на ... сватання

Ви точно бачили, чули або навіть дивилися «Сватання на Гончарівці». Це - неймовірна музична комедія, створена за мотивами української опери Г. Квітки - Основ'яненка.

Любові покірні всі

Відома українська комедія вже багато десятиліть радує глядачів на сцені різних театрів. Це весела, повчальна, іноді кумедна, а часом і сумна історія про кохання молодих людей - Олексія та Уляни. Тут буде все: і пісні, і танці і гостре питання соціальної нерівності і багато-багато іншого. Легка, проста, але в той же час глибока музична драма не залишить Вас байдужим до долі героїв. Адже любов - це, то без чого неможливо жити і не важливо, скільки років і який соціальний статус.

Відмінне рішення для відпочинку в Дніпрі

Щоб провести п'ятничний вечір в піднесеному настрої. Відвідайте спектакль «Сватання на Гончарівці» 30 листопада о 18 годині. Вас чекає Дніпровський академічний театр, який зможе вразити відмінною постановкою, цілим сузір'ям відомих театральних акторів. Вже зараз Ви можете купити квитки, які абсолютно бюджетні. На глядачів чекає понад 2 години сміху, українських пісень, жартів і неперевершеного національного гумору. Відвідайте це відмінну постановку в Дніпрі і подаруйте собі чудовий настрій до самого кінця 2018 року!

Попереднє замовлення