Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Тигреня «Р»
28 березня 2021

Тигреня «Р»

Ціна: 50-80 грн

Академічний музично-драматичний театр імені Лесі Українки
м. Кам'янське, пл. 250-річчя міста, 2
Купити квиток

Квитки на "Тигреня «Р»"

28 бер., неділя

Про подію

В гостях у Тигреня

Як же сумно жити без друзів! Щоб цього не сталося, потрібно завжди залишатися добрим і щирим. Особливо, непросто буває дітям, які поки не знають, що таке добро і зло, справжня дружба і принципи її розвитку. Щоб допомогти малечі зорієнтуватися в складному дорослому світі, подарувати їм казку і справжні пригоди, запросіть їх на виставу «Тигреня Р».

Хто сказав рррррр?

Хлопці зможуть подивитися казку про милого тигреня, який зумів легко подружитися навіть з самими непростими персонажами тваринного світу. Він знайшов спільну мову з Равликом і папугою, а також з самим Крокодилом! Як йому це вдалося? Можливо, він має якісь - то секрети? Про все це діти дізнаються, відвідавши казку 2 грудня 2018 року в місті Кам'янському.

Будьте ласкаві!

Постановка рекомендована малюкам старше 3-років. Оптимальний час вистави, яскраві фарби, неймовірні герої і легкі діалоги: це справжня вистава для наймолодших театралів. Вашим крихіткам точно сподобається цікава історія про дружбу і цікаві, хоча і непрості стосунки, між хлопцями-тваринами. А батьки точно оцінять невелику ціну квитків і зручний час для походу в театр. Приводьте своїх маленьких фантазерів 2 грудня в академічний театр імені Лесі Українки в місті Кам'янському! Купуйте квитки і подаруйте хлоп'ятам відмінний настрій і масу веселощів.

Попереднє замовлення