Рус Укр Eng
"Травіата" (опера)
02 грудня 2018

"Травіата" (опера)

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
50-350 грн

Дніпропетровський академічний театр опери та балету
м. Дніпро, пр-т Дмитра Яворницького, 72А

Про подію

«Травіата» - вічна класика вже в Дніпрі!

Однією з найпопулярніших опер є «Травіата» Д. Верді. Це - ідеальне поєднання неймовірної музики, пісень, краси і в той же час глибока і зворушлива історія про любов і падіння.

Історія «Траівати»

Шлях до успіху цього геніального твору був зовсім непростий. 6 березня 1853 в італійській Венеції ця опера зазнала грандіозний провал, і ніхто не міг подумати, що вже в травні 1854 року вона знову з успіхом повернеться на сцену. Це чудова історія, написана знаменитим Джузеппе Верді, який надихнувся романом А. Дюма «Дама з камеліями». В опері незвично все:

  • Бунтарський дух в строгому світі тодішньої Європи.
  • Сучасність і модернізм, використання Парижа позаминулого століття, як відмінної декорації.
  • У головної героїні був реальний прототип.

Це не просто опера, а ціла історія про непросте життя і страждання.

Минуле на долоні

Ви просто не можете пропустити цю оперу. Адже, спостерігаючи за складною долею і важкими рішеннями героїв, Ви будете разом з ними співпереживати, страждати і радіти, плакати і посміхатися. Опера виконується італійською, але не хвилюйтеся, щоб все було зрозуміло є російські субтитри. Повірте, ця постановка перенесе Вас з сучасного 2018 року в 19 століття, де так само, як і зараз повно інтриг, пристрастей і, звичайно ж, кохання.

Згідно афіші Дніпра, «Травіата» вражатиме Вас 2 грудня в Дніпрі в Дніпровському академічному театрі опери та балету. Ви можете купити квитки різної цінової категорії від 50 до 350 гривень і віддатися почуттям і емоціям класичного твору. Вас чекає 4 дії, повного неабияких пристрастей і неперевершеної музики, яка полонить Вас і не залишить байдужим! Поспішайте придбати квитки і 2 грудня о 18 годині подаруйте собі 2 години щастя!

Попереднє замовлення
Наприклад : +38 099 999 99 99