Рус Укр Eng
Категорії Інформація
"Травіата" (опера)
20 травня 2021

"Травіата" (опера)

Ціна: 120-700 грн

Дніпропетровський академічний театр опери та балету
м. Дніпро, пр-т Дмитра Яворницького, 72А
Купити квиток
120-700 грн
Купити квиток

Замовити квитки на ""Травіата" (опера)"

Тривалість події — 120 хвилин.
20 трав., четвер

Про подію

Марія Максакова в Дніпрі!

20 травня 2021 року у Дніпропетровському академічному театрі опери та балету відбудеться опера “Травіата” за участі оперної діви Марії Максакової у Дніпрі! Відома як  солістка Маріїнського театру та володарка меццо-сопрано, телеведуча та неймовірна жінка, виконає для вас арії у найбільш популярній опері Дж. Верді “Травіата”! Цей твір - уособлення краси, витонченості та драматичного кохання.

Опера Д. Верді “Травіата”

В часи створення, “Травіата” стала справжнім бунтом проти пуританства тодішньої Європи. Великого композитора надихнув роман Олександра Дюма “Дама з камеліями”. Це історія про кохання куртизанки та романтичного молодого парубка. Однак жорстокі умовності вищого світу і  туберкульоз, яким хворіла героїня, завадили  закоханим бути разом. Прототипом головного персонажа  стала кохана письменника Марі Дюплессі, яка померла від сухот у 23 роки. Вона не могла переносити запах квітів, тому любила камелії, які майже не пахнуть.

У нашому театрі опера виконується на італійській мові з субтитрами, які демонструються на великих екранах. Це буде неймовірний вечір оперного мистецтва у виконанні незрівнянної  співачки. Щоб потрапити на оперу “Травіата” з Марією Максаковою у Дніпрі, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ціна квитків від 120 до 700 гривень. Ще більше вистав шукайте в афіші на нашому сайті.

Де побачити виступ оперної діви у Дніпрі? На опері “Травіата” з Марією Максаковою!

  1. Виконання колишньої солістки Маріїнського театру
  2. Найкраща опера Д. Верді
  3. Неймовірний вечір музики і краси
Попереднє замовлення