Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Інформація щодо карантину у Києві та Україні
Каси Дніпро
08 - 11 серпня 2020

Украдене щастя

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 50-150 грн

Академічний музично-драматичний театр імені Лесі Українки (Нова сцена)
м. Кам'янське, вул. Миколи Лисенка, 24

Про подію

Визнана українська класика в Дніпрі - Украдене щастя

Є визнані драми, які радують глядачів не одне десятиліття. Однією з таких є безсмертна п'єса І. Франка «Украдене щастя». Це - класичний твір, яке знають дорослі і діти.

Любов зла

Відомий український письменник Іван Франко вклав в п'єсу всю душу і печаль від несправедливості долі, соціальної нерівності, тяжке життя. Повна гостроти і яскравою драматургії п'єса змусить глядачів по - справжньому хвилюватися за головних героїв. Це - спектакль, наповнений трагічністю, сумом, але в той же час пронизаний любов'ю і вірою в краще.

Відвідавши п'єсу Ви зможете споглядати дивовижну історію кохання дівчини Анни до хлопця Михайлу. Вони живуть в позаминулому столітті серед прекрасних Карпат десь на околиці Австро-Угорщини. Вони бідні, але чесні і щасливі. Але жорстока доля розлучає їх. Анна дізнається, що Михайло загинув. Потім вона з примусу виходить заміж за старого, але багатого чоловіка Миколи. І раптом ... повертається живий Михайло ... Що ж буде далі?

Традиція на сцені

Щоб доторкнутися до неймовірну історію кохання і смерті, необхідно купити квитки і відвідати Академічний театр імені Лесі Українки в Кам'янському 2 грудня 2018 року. Ви зможете насолодитися чудовою грою акторів, відмінною постановкою, дивовижними діалогами і зануритися в складний, але такий цікавий світ гуцульських традицій середини позаминулого століття!

Попереднє замовлення