Рус Укр Eng
Категорії Інформація
02 лютого

Украдене щастя

Ціна: 50 грн

Академічний музично-драматичний театр імені Лесі Українки
м. Кам'янське, пл. 250-річчя міста, 2
Купити квиток

Квитки на "Украдене щастя"

02 лют., неділя

Про подію

Визнана українська класика в Дніпрі - Украдене щастя

Є визнані драми, які радують глядачів не одне десятиліття. Однією з таких є безсмертна п'єса І. Франка «Украдене щастя». Це - класичний твір, яке знають дорослі і діти.

Любов зла

Відомий український письменник Іван Франко вклав в п'єсу всю душу і печаль від несправедливості долі, соціальної нерівності, тяжке життя. Повна гостроти і яскравою драматургії п'єса змусить глядачів по - справжньому хвилюватися за головних героїв. Це - спектакль, наповнений трагічністю, сумом, але в той же час пронизаний любов'ю і вірою в краще.

Відвідавши п'єсу Ви зможете споглядати дивовижну історію кохання дівчини Анни до хлопця Михайлу. Вони живуть в позаминулому столітті серед прекрасних Карпат десь на околиці Австро-Угорщини. Вони бідні, але чесні і щасливі. Але жорстока доля розлучає їх. Анна дізнається, що Михайло загинув. Потім вона з примусу виходить заміж за старого, але багатого чоловіка Миколи. І раптом ... повертається живий Михайло ... Що ж буде далі?

Традиція на сцені

Щоб доторкнутися до неймовірну історію кохання і смерті, необхідно купити квитки і відвідати Академічний театр імені Лесі Українки в Кам'янському 2 грудня 2018 року. Ви зможете насолодитися чудовою грою акторів, відмінною постановкою, дивовижними діалогами і зануритися в складний, але такий цікавий світ гуцульських традицій середини позаминулого століття!

Попереднє замовлення