Рус Укр Eng
Жив собі пес

Жив собі пес

23 грудня - 01 січня
Усього подій: 5

Квитки на "Жив собі пес"

Тривалість події — 80 хвилин.
23 груд., неділя
24 груд., понеділок
29 груд., субота
30 груд., неділя
01 січ., вівторок

Про подію

Жив був пес - несказочной казка в Дніпрі

Про оповідання «Жив був пес» знають багато. Ця жаліслива історія про зраду і сумне життя старого-собаки, напевно, багатьох ранить, змушує замислитися. Але, повірте, все може бути інакше: просто подивіться мюзикл з однойменною назвою.

Як ти, пес?

Грандіозний мюзикл, який написаний за мотивами української народної казки. Це оповідь про життя немолодого псини Бровка, якого господар вигнав з дому за «профнепридатність». Але життя подарувало йому зустріч з Вовком ... Що буде далі? Дізнаєтеся, відвідавши це дивне, яскраве дійство.

Цю виставу із задоволенням подивляться дорослі і діти. Адже це казкова доросла історія, що просто змусить глядачів плакати і сміятися, дивуватися витримці і стійкості, палати ненавистю і любов'ю до героїв.

Це геніально!

Над постановкою працювали театрали, які створюють яскраве сузір'я професіоналів в Дніпрі. це

  • Володимир Назаров
  • Борис Голодницький
  • Оксана Петровська
  • Василь Крачківка
  • Валерій Мойсеєнко

І багато-багато інших артистів і акторів. Насолодитися дійсно неперевершеним спектаклем Ви зможете 23-23, 29-30 грудня 2018 року, 1 січня 2019. Не забудьте купити квитки на цю подію - вони стануть відмінним подарунком для рідних і близьких. Адже на них чекає 80 хвилин гарного настрою, прекрасної музики, яскравого шоу і дивно історії про те, як може змінитися життя, якщо ти віриш у краще!

Попереднє замовлення на группу KISS
Наприклад : +38 099 999 99 99